6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Commissies

 

Bestuur [mail]  

 

Han Beekhuizen

Functie : Voorzitter
 

Mattyn van Lier

Functie : Vice voorzitter
 

Bas Koning

Functie : Bestuurslid Technische zaken Senioren
 

Ruud Schulp

Functie : Bestuurslid Technische Zaken Junioren
 

Kati Sinkovics

Functie : Penningmeester
Tel : 0612973967
 

Kirstin de Boer

Functie : Secretaris
 
 

Accommodatie [mail]  

 

Jaap Bannenberg

Functie : Klussen
 

Tibor Ages

Functie : Commissielid
 

Mieke Wennekes

Functie : Commissielid
 

Joris Gerritsen

Functie : Commissielid
 
 

Categorieleiders [mail]  

 
 

junioren [mail]

 

Maarten Goudsmit

Functie : Categorieleider Meisjes A
 

Jantien van Zanten

Functie : Categorieleider Meisjes B
 

Jolanda de Putter

Functie : Categorieleider Meisjes B
 

Ron Meeuwissen

Functie : Categorieleider Meisjes C
 

Andreas Gelfort

Functie : Categorieleider Meisjes C
 

Anique Erkens

Functie : Categorieleider Meisjes D
 

Rozemarijn Bloemendal

Functie : Categorieleider Meisjes D
 

Anne-Sophie van Leeuwen

Functie : Categorieleider Meisjes 2e jaars E
 

Jeanette Reurink

Functie : Categorieleider Meisjes 2e jaars E
 

Olivia Trotman

Functie : Categorieleider Meisjes 1e jaars E
 

Ronith Gans

Functie : Categorieleider Meisjes 2e jaars F
 

Nina Goode

Functie : Categorieleider Jongens 1e jaar E
 

Nathaly Meyer

Functie : Categorieleider Meisjes 1e jaars E
 

Joyce Langemeijer

Functie : Categorieleider Jongens CD
 

Karin Bannenberg

Functie : Categorieleider jongens AB
 

Nina Goode

Functie : Categorieleider Jongens 2e jaar E
 

Ronith Gans

Functie : Categorieleider Jongens 2e jaars F
 

Floor Verbeek

Functie : Categorieleider Meisjes 2e jaars F
 

Floor Verbeek

Functie : Categorieleider Jongens 2e jaars F
 
 

Evenementencommissie [mail]  

 

Khadya Pijnse van der Aa

Functie : Commissielid
 

Rene Oosterbeek

Functie : Commissielid
 

Duco Kruijtzer

Functie : Commissielid
 
 

Kascontrole commissie 

 

Joost van der Vorst

Functie : Commissielid
 
 

Ledensecretariaat [mail]  

 
 

junioren [mail]

 

Eric Zelhorst

Functie : Ledensecretaris
 
 

senioren [mail]

 

Susan Cohn

Functie : Ledensecretaris
 
 

Materiaalcommissie [mail]  

 
 

Algemeen [mail]

 

Arkady Dönszelmann

Functie : Commissielid
 

Annelies Brocken

Functie : Commissielid
 

Ester de Winter

Functie : Commissielid
 

Nicolien Schwippert

Functie : Commissielid
 
 

Medisch Contactpersoon 

 

Karin van Heusden

Functie : Voorzitter
 
 

Redactie/Social Media [mail]  

 

Puck Stokvis

Functie : Commissielid
 
 

Scheidsrechterscommissie [mail]  

 

Victor Hagens

Functie : Commissielid
 

Jan van der Heide

Functie : Commissielid
 

Onno Tichler

Functie : Commissielid
 

Michelle van den Berk

Functie : Commissielid
 

Roger Troost

Functie : Commissielid
 
 

Sponsorcommissie [mail]  

 

Raymond van Wegberg

Functie : Commissielid
 

Ron van Loenen

Functie : Commissielid
 

Anton Goudsmit

Functie : Commissielid
 

Roland van den Berg

Functie : Commissielid
 
 

Technische zaken [mail]  

 
 

junioren [mail]

 

Ron Meeuwissen

Functie : Commissielid
 

Martin Siebelhof

Functie : Commissielid
 

Rob Dijkhuizen

Functie : Commissielid
 

Carolien de Rooij

Functie : Commissielid
 
 

senioren [mail]

 

Milou Dankers

Functie : Technische Commissie
 

Demi-Joy Deegen

Functie : Commissielid
 

Sofie Boutkan

Functie : Commissielid
 

Raoul Grevenstuk

Functie : Technisch Manager
 
 

Verenigingsmanager [mail]  

 

Annelies Brocken

Functie : Voorzitter
 
 

Vertrouwenscontactpersoon [mail]  

 

Karin van Heusden

Functie : Voorzitter
 
 

Wedstrijdsecretariaat [mail]  

 
 

junioren [mail]

 

Niels Bijl

Functie : Commissielid
 

Anneleine Koomen

Functie : Commissielid
 

Nina van Gelderen

Functie : Commissielid
 
 

senioren [mail]

 

Yannouck van Lier

Functie : Commissielid
 

Bram Schipper

Functie : Commissielid
 

Twan Verbeek

Functie : Commissielid
 
 

Zaalcompetitie [mail]  

 

Robert Loopeker

Functie : Commissielid
 

Bas Koning

Functie : Commissielid
 

Barbara Goossens

Functie : Commissielid
 

Monique Kagenaar

Functie : Commissielid
 
 

Zomeravondhockey [mail]  

 

Bas Koning

Functie : Commissielid
 
 
17-3  Geen training & wedstrijden wegen...
10-4  Goede vrijdag (geen training)
13-4  2e Paasdag (geen training)
25-4  Meivakantie
6-6  Laatste competitieronde ABC (sub)top
12-6  Zomerfeest (8E+D jeugd)
13-6  Laatste competitieronde ABC breed...