076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joris de Vries
Aanvoerder Tom Verbraak

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam H9 22 58 19 1 2 120 35 0
2 Hurley H6 22 54 17 3 2 98 32 0
3 Xenios H3 22 46 15 1 6 96 48 0
4 Almere H3 22 40 13 1 8 53 47 0
5 AMVJ H2 22 36 11 3 8 69 53 0
6 Leonidas H5 22 32 9 5 8 44 45 0
7 VVV H4 22 31 9 4 9 58 76 0
8 Gooische H2 22 28 7 7 8 39 35 0
9 Kampong H5 22 18 6 3 13 43 62 3
10 Pinoké H7 22 18 4 6 12 34 80 0
11 Phoenix H4 22 7 1 4 17 25 88 0
12 Kampong H8 22 5 1 2 19 30 108 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Amsterdam H9 Pinoké H7 7-3
AMVJ H2 VVV H4 5-4
Phoenix H4 Almere H3 1-3
Leonidas H5 Kampong H8 4-0
Gooische H2-O Hurley H6 3-0
Xenios H3 Kampong H5 5-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Kampong H5 Amsterdam H9 2-2
Hurley H6 Leonidas H5 6-2
Kampong H8 Phoenix H4 2-2
Pinoké H7 AMVJ H2 3-6
VVV H4 Gooische H2-O 0-0
Almere H3 Xenios H3 3-5
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Amsterdam H9 Almere H3 4-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Pinoké H7 VVV H4 2-3
Leonidas H5 Gooische H2-O 2-2
Xenios H3 Kampong H8 5-2
AMVJ H2 Kampong H5 2-1
Phoenix H4 Hurley H6 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Hurley H6 Xenios H3 2-0
Kampong H8 Amsterdam H9 2-11
Gooische H2-O Phoenix H4 1-0
Almere H3 AMVJ H2 2-0
VVV H4 Leonidas H5 (2-1)TEMP_RESULT
Kampong H5 Pinoké H7 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kampong H5 VVV H4 3-4
Phoenix H4 Leonidas H5 1-1
Pinoké H7 Almere H3 2-2
Xenios H3 Gooische H2-O 2-1
AMVJ H2 Kampong H8 8-3
Amsterdam H9 Hurley H6 3-5
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Kampong H8 Pinoké H7 1-2
Leonidas H5 Xenios H3 4-3
VVV H4 Phoenix H4 5-1
Almere H3 Kampong H5 1-2
Gooische H2-O Amsterdam H9 1-3
WOENSDAG 20 OKTOBER 2021
Hurley H6 AMVJ H2 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Xenios H3 Phoenix H4 5-0
AMVJ H2 Gooische H2-O 1-1
Pinoké H7 Hurley H6 1-5
Almere H3 VVV H4 3-0
Kampong H5 Kampong H8 3-2
Amsterdam H9 Leonidas H5 7-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Phoenix H4 Amsterdam H9 1-4
Gooische H2-O Pinoké H7 1-1
VVV H4 Xenios H3 3-6
Hurley H6 Kampong H5 2-1
Leonidas H5 AMVJ H2 1-0
Kampong H8 Almere H3 2-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Pinoké H7 Leonidas H5 1-2
AMVJ H2 Phoenix H4 7-2
Almere H3 Hurley H6 0-5
Kampong H8 VVV H4 2-4
Amsterdam H9 Xenios H3 6-1
Kampong H5 Gooische H2-O 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leonidas H5 Kampong H5 5-2
Phoenix H4 Pinoké H7 1-2
Hurley H6 Kampong H8 9-0
Xenios H3 AMVJ H2 4-5
Amsterdam H9 VVV H4 9-2
Gooische H2-O Almere H3 0-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
AMVJ H2 Amsterdam H9 2-3
Kampong H5 Phoenix H4 2-1
VVV H4 Hurley H6 3-3
Almere H3 Leonidas H5 2-1
Pinoké H7 Xenios H3 1-7
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Kampong H8 Gooische H2-O 1-7
ZONDAG 13 MAART 2022
Kampong H8 Leonidas H5 1-1
Kampong H5 Xenios H3 1-2
Almere H3 Phoenix H4 8-1
Hurley H6 Gooische H2-O 6-1
Pinoké H7 Amsterdam H9 0-9
VVV H4 AMVJ H2 4-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Xenios H3 Almere H3 8-0
Leonidas H5 Hurley H6 1-3
Phoenix H4 Kampong H8 2-3
Gooische H2-O VVV H4 3-2
AMVJ H2 Pinoké H7 4-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Hurley H6 Phoenix H4 4-0
Kampong H5 AMVJ H2 2-4
VVV H4 Pinoké H7 4-4
Almere H3 Amsterdam H9 3-1
Gooische H2-O Leonidas H5 0-1
Kampong H8 Xenios H3 0-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Amsterdam H9 Kampong H8 6-0
AMVJ H2 Almere H3 1-0
Xenios H3 Hurley H6 0-1
Pinoké H7 Kampong H5 0-8
Phoenix H4 Gooische H2-O 0-3
Leonidas H5 VVV H4 0-1
DONDERDAG 7 APRIL 2022
Amsterdam H9 Kampong H5 7-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Kampong H8 AMVJ H2 1-7
Almere H3 Pinoké H7 4-0
VVV H4 Kampong H5 3-0
Hurley H6 Amsterdam H9 1-3
Leonidas H5 Phoenix H4 2-1
Gooische H2-O Xenios H3 2-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Pinoké H7 Kampong H8 2-1
Xenios H3 Leonidas H5 4-1
Amsterdam H9 Gooische H2-O 5-0
Kampong H5 Almere H3 1-3
AMVJ H2 Hurley H6 5-5
Phoenix H4 VVV H4 0-0
ZONDAG 8 MEI 2022
VVV H4 Almere H3 4-5
Hurley H6 Pinoké H7 7-0
Phoenix H4 Xenios H3 3-17
Leonidas H5 Amsterdam H9 1-4
Gooische H2-O AMVJ H2 1-0
Kampong H8 Kampong H5 2-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Amsterdam H9 Phoenix H4 3-0
AMVJ H2 Leonidas H5 1-1
Almere H3 Kampong H8 1-0
Xenios H3 VVV H4 6-1
Kampong H5 Hurley H6 1-7
Pinoké H7 Gooische H2-O 1-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Xenios H3 Amsterdam H9 2-7
Leonidas H5 Pinoké H7 2-2
Hurley H6 Almere H3 4-3
VVV H4 Kampong H8 5-3
Phoenix H4 AMVJ H2 1-5
ZONDAG 29 MEI 2022
AMVJ H2 Xenios H3 3-4
Almere H3 Gooische H2-O 1-0
Pinoké H7 Phoenix H4 5-0
VVV H4 Amsterdam H9 3-9
Kampong H5 Leonidas H5 1-3
Kampong H8 Hurley H6 1-9
DONDERDAG 2 JUNI 2022
Gooische H2-O Kampong H5 1-1
ZONDAG 12 JUNI 2022
Xenios H3 Pinoké H7 4-0
Phoenix H4 Kampong H5 4-3
Gooische H2-O Kampong H8 9-1
Hurley H6 VVV H4 9-1
Amsterdam H9 AMVJ H2 7-1
Leonidas H5 Almere H3 5-1
 
4-4  Vervanging veld 1
27-6  Zomerstop
2-7  Panasj seizoensafsluiting
22-8  Ophalen materiaal JR selectie
22-8  1e trainingsweek selectieteams ABCD
23-8  Ophalen materiaal JR selectie
24-8  Ophalen materiaal JR - D categorie