076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joris de Vries
Aanvoerder Iris Bunnig
Aanvoerder Noor Vettorato
Aanvoerder Maaike Wagemakers

Aankomende Speelronde

ZONDAG 6 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Leonidas D3 Craeyenhout D2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam D2 11 30 10 0 1 49 9 0
2 Kampong D3 11 28 9 1 1 29 15 0
3 Craeyenhout D2 10 20 6 2 2 29 16 0
4 Alliance D2 11 20 6 2 3 19 17 0
5 Ring Pass Delft D2 11 19 6 1 4 27 23 0
6 HBS D2 11 17 5 2 4 27 24 0
7 Leonidas D3 10 14 4 2 4 17 15 0
8 Pinoké D3 11 11 3 2 6 16 23 0
9 AMVJ D2 11 10 2 4 5 19 27 0
10 Alecto D3 11 8 2 2 7 19 37 0
11 Almere D2 11 6 2 0 9 18 39 0
12 Groen-Geel D2 11 2 0 2 9 11 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHCHBS D2 n.n.b thuis
20 mrt L.S.C. ALECTO D3 n.n.b uit
27 mrt Craeyenhout D2 n.n.b thuis
3 apr Ring Pass Delft D2 n.n.b uit
10 apr Almeerse HC D2 n.n.b thuis
24 apr MHC Alliance D2 n.n.b uit
8 mei SV Kampong Hockey D3 n.n.b thuis
15 mei R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
22 mei Pinoké D3 n.n.b thuis
29 mei Groen-Geel D2 n.n.b uit
12 jun Hockey Club Rotterdam D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Almere D2-O Kampong D3 2-4
HBS D2-O AMVJ D2-O 4-3
Alliance D2-O Rotterdam D2-O 2-1
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 2-0
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2 4-3
Craeyenhout D2-O Pinoké D3 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
AMVJ D2-O Alecto-Augustinus D3 2-2
Groen-Geel D2 Craeyenhout D2-O 1-4
Rotterdam D2-O HBS D2-O 6-0
Kampong D3 Alliance D2-O 3-1
Leonidas D3 Almere D2-O 3-1
Pinoké D3 Ring Pass Delft D2 3-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kampong D3 Rotterdam D2-O 0-4
Craeyenhout D2-O AMVJ D2-O 2-1
Alecto-Augustinus D3 HBS D2-O 2-1
Almere D2-O Pinoké D3 1-2
Ring Pass Delft D2 Groen-Geel D2 2-1
Alliance D2-O Leonidas D3 2-2
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D2-O 0-6
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HBS D2-O Craeyenhout D2-O 3-3
Groen-Geel D2 Almere D2-O 3-4
Leonidas D3 Kampong D3 0-2
Pinoké D3 Alliance D2-O 0-1
AMVJ D2-O Ring Pass Delft D2 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ring Pass Delft D2 HBS D2-O 3-0
Leonidas D3 Rotterdam D2-O 1-3
Craeyenhout D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Almere D2-O AMVJ D2-O 2-3
Kampong D3 Pinoké D3 3-1
Alliance D2-O Groen-Geel D2 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pinoké D3 Leonidas D3 3-1
AMVJ D2-O Alliance D2-O 4-0
HBS D2-O Almere D2-O 3-2
Rotterdam D2-O Craeyenhout D2-O 4-1
Groen-Geel D2 Kampong D3 1-1
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D2 2-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Almere D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Alliance D2-O HBS D2-O 0-3
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-0
Ring Pass Delft D2 Craeyenhout D2-O 0-2
Pinoké D3 Rotterdam D2-O 1-3
Kampong D3 AMVJ D2-O 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Craeyenhout D2-O Almere D2-O 8-1
Groen-Geel D2 Pinoké D3 1-2
Alecto-Augustinus D3 Alliance D2-O 1-5
AMVJ D2-O Leonidas D3 0-4
Rotterdam D2-O Ring Pass Delft D2 5-3
HBS D2-O Kampong D3 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leonidas D3 HBS D2-O 2-2
Groen-Geel D2 Rotterdam D2-O 0-5
Almere D2-O Ring Pass Delft D2 2-3
Pinoké D3 AMVJ D2-O 2-2
Kampong D3 Alecto-Augustinus D3 5-2
Alliance D2-O Craeyenhout D2-O 1-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
AMVJ D2-O Groen-Geel D2 0-0
HBS D2-O Pinoké D3 2-0
Craeyenhout D2-O Kampong D3 2-3
Alecto-Augustinus D3 Leonidas D3 0-2
Almere D2-O Rotterdam D2-O 0-6
Ring Pass Delft D2 Alliance D2-O 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Alliance D2-O Almere D2-O 2-0
Rotterdam D2-O AMVJ D2-O 6-1
Kampong D3 Ring Pass Delft D2 3-1
Groen-Geel D2 HBS D2-O 1-9
Pinoké D3 Alecto-Augustinus D3 2-2
 
2-3  Schoonmaakdag
18-3  Silver Cup: Alkmaar D1 vs AMVJ D1
25-3  Silver Cup: Abcoude H1 vs AMVJ H1