367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joris de Vries
Aanvoerder Iris Bunnig
Aanvoerder Noor Vettorato
Aanvoerder Maaike Wagemakers

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam D2 22 61 20 1 1 96 24 0
2 Kampong D3 22 49 16 1 5 61 36 0
3 HBS D2 22 45 14 3 5 55 37 0
4 Craeyenhout D2 22 42 13 3 6 62 40 0
5 Leonidas D3 22 38 12 2 8 49 34 0
6 Ring Pass Delft D2 22 35 11 2 9 51 46 0
7 Pinoké D3 22 27 8 3 11 39 52 0
8 Alliance D2 22 25 7 4 11 37 45 0
9 Alecto D3 22 21 6 3 13 40 69 0
10 AMVJ D2 22 19 5 4 13 39 59 0
11 Almere D2 22 16 5 1 16 42 78 0
12 Groen-Geel D2 22 3 0 3 19 24 75 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Almere D2-O Kampong D3 2-4
HBS D2-O AMVJ D2-O 4-3
Alliance D2-O Rotterdam D2-O 2-1
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 2-0
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2 4-3
Craeyenhout D2-O Pinoké D3 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
AMVJ D2-O Alecto-Augustinus D3 2-2
Groen-Geel D2 Craeyenhout D2-O 1-4
Rotterdam D2-O HBS D2-O 6-0
Kampong D3 Alliance D2-O 3-1
Leonidas D3 Almere D2-O 3-1
Pinoké D3 Ring Pass Delft D2 3-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kampong D3 Rotterdam D2-O 0-4
Craeyenhout D2-O AMVJ D2-O 2-1
Alecto-Augustinus D3 HBS D2-O 2-1
Almere D2-O Pinoké D3 1-2
Ring Pass Delft D2 Groen-Geel D2 2-1
Alliance D2-O Leonidas D3 2-2
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D2-O 0-6
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HBS D2-O Craeyenhout D2-O 3-3
Groen-Geel D2 Almere D2-O 3-4
Leonidas D3 Kampong D3 0-2
Pinoké D3 Alliance D2-O 0-1
AMVJ D2-O Ring Pass Delft D2 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ring Pass Delft D2 HBS D2-O 3-0
Leonidas D3 Rotterdam D2-O 1-3
Craeyenhout D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Almere D2-O AMVJ D2-O 2-3
Kampong D3 Pinoké D3 3-1
Alliance D2-O Groen-Geel D2 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pinoké D3 Leonidas D3 3-1
AMVJ D2-O Alliance D2-O 4-0
HBS D2-O Almere D2-O 3-2
Rotterdam D2-O Craeyenhout D2-O 4-1
Groen-Geel D2 Kampong D3 1-1
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D2 2-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Almere D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Alliance D2-O HBS D2-O 0-3
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-0
Ring Pass Delft D2 Craeyenhout D2-O 0-2
Pinoké D3 Rotterdam D2-O 1-3
Kampong D3 AMVJ D2-O 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Craeyenhout D2-O Almere D2-O 8-1
Groen-Geel D2 Pinoké D3 1-2
Alecto-Augustinus D3 Alliance D2-O 1-5
AMVJ D2-O Leonidas D3 0-4
Rotterdam D2-O Ring Pass Delft D2 5-3
HBS D2-O Kampong D3 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leonidas D3 HBS D2-O 2-2
Groen-Geel D2 Rotterdam D2-O 0-5
Almere D2-O Ring Pass Delft D2 2-3
Pinoké D3 AMVJ D2-O 2-2
Kampong D3 Alecto-Augustinus D3 5-2
Alliance D2-O Craeyenhout D2-O 1-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
AMVJ D2-O Groen-Geel D2 0-0
HBS D2-O Pinoké D3 2-0
Craeyenhout D2-O Kampong D3 2-3
Alecto-Augustinus D3 Leonidas D3 0-2
Almere D2-O Rotterdam D2-O 0-6
Ring Pass Delft D2 Alliance D2-O 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Alliance D2-O Almere D2-O 2-0
Rotterdam D2-O AMVJ D2-O 6-1
Kampong D3 Ring Pass Delft D2 3-1
Groen-Geel D2 HBS D2-O 1-9
Pinoké D3 Alecto-Augustinus D3 2-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Leonidas D3 Craeyenhout D2-O 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
AMVJ D2-O HBS D2-O 2-3
Rotterdam D2-O Alliance D2-O 5-0
Kampong D3 Almere D2-O 5-1
Groen-Geel D2 Alecto-Augustinus D3 1-1
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 1-2
Pinoké D3 Craeyenhout D2-O 1-3
ZONDAG 20 MAART 2022
HBS D2-O Rotterdam D2-O 2-2
Almere D2-O Leonidas D3 1-2
Alliance D2-O Kampong D3 1-4
Alecto-Augustinus D3 AMVJ D2-O 3-0
Craeyenhout D2-O Groen-Geel D2 4-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Leonidas D3 Alliance D2-O 3-0
Pinoké D3 Almere D2-O 3-2
AMVJ D2-O Craeyenhout D2-O 1-3
HBS D2-O Alecto-Augustinus D3 3-0
Rotterdam D2-O Kampong D3 2-1
Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2 0-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Craeyenhout D2-O HBS D2-O 2-1
Kampong D3 Leonidas D3 1-4
Almere D2-O Groen-Geel D2 3-1
Alliance D2-O Pinoké D3 3-3
Ring Pass Delft D2 AMVJ D2-O 3-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Rotterdam D2-O Leonidas D3 1-0
Alecto-Augustinus D3 Craeyenhout D2-O 1-4
HBS D2-O Ring Pass Delft D2 3-1
Pinoké D3 Kampong D3 1-2
AMVJ D2-O Almere D2-O 3-2
Groen-Geel D2 Alliance D2-O 0-7
DINSDAG 12 APRIL 2022
Ring Pass Delft D2 Pinoké D3 1-2
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Rotterdam D2-O Alecto-Augustinus D3 6-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Almere D2-O HBS D2-O 2-5
Craeyenhout D2-O Rotterdam D2-O 3-4
Kampong D3 Groen-Geel D2 5-1
Leonidas D3 Pinoké D3 3-1
Alliance D2-O AMVJ D2-O 0-1
Ring Pass Delft D2 Alecto-Augustinus D3 6-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Alecto-Augustinus D3 Almere D2-O 4-2
Groen-Geel D2 Leonidas D3 1-5
Rotterdam D2-O Pinoké D3 6-1
HBS D2-O Alliance D2-O 2-0
AMVJ D2-O Kampong D3 1-5
MAANDAG 9 MEI 2022
Craeyenhout D2-O Ring Pass Delft D2 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Kampong D3 HBS D2-O 1-3
Ring Pass Delft D2 Rotterdam D2-O 1-3
Pinoké D3 Groen-Geel D2 5-4
Almere D2-O Craeyenhout D2-O 4-2
Leonidas D3 AMVJ D2-O 3-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Rotterdam D2-O Groen-Geel D2 3-1
HBS D2-O Leonidas D3 1-0
Ring Pass Delft D2 Almere D2-O 3-3
AMVJ D2-O Pinoké D3 2-3
Alecto-Augustinus D3 Kampong D3 3-2
Craeyenhout D2-O Alliance D2-O 2-2
ZONDAG 29 MEI 2022
Rotterdam D2-O Almere D2-O 9-1
Alliance D2-O Ring Pass Delft D2 1-2
Groen-Geel D2 AMVJ D2-O 1-2
Pinoké D3 HBS D2-O 1-2
Kampong D3 Craeyenhout D2-O 2-1
Leonidas D3 Alecto-Augustinus D3 4-2
WOENSDAG 1 JUNI 2022
Alliance D2-O Alecto-Augustinus D3 2-3
ZONDAG 12 JUNI 2022
AMVJ D2-O Rotterdam D2-O 4-6
HBS D2-O Groen-Geel D2 3-2
Ring Pass Delft D2 Kampong D3 3-4
Alecto-Augustinus D3 Pinoké D3 1-2
Craeyenhout D2-O Leonidas D3 6-5
Almere D2-O Alliance D2-O 3-2
 
4-4  Vervanging veld 1
27-6  Zomerstop
2-7  Panasj seizoensafsluiting
22-8  Ophalen materiaal JR selectie
22-8  1e trainingsweek selectieteams ABCD
23-8  Ophalen materiaal JR selectie
24-8  Ophalen materiaal JR - D categorie