9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ferry van Bruggen
Trainer Ferry van Bruggen
Aanvoerder Ailbhe Cunningham

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ D1 22 53 17 2 3 60 18 0
2 Myra D1 22 46 14 4 4 51 30 0
3 Naarden D1 22 39 10 9 3 49 36 0
4 Qui Vive D1 22 38 11 5 6 39 27 0
5 Haarlem D1 22 35 10 5 7 41 40 0
6 AthenA D1 22 34 10 4 8 41 35 0
7 Westerpark D1 22 32 9 5 8 44 45 0
8 USHC D1 22 27 7 6 9 33 36 0
9 VVV D1 22 24 6 6 10 39 48 0
10 Overbos D1 22 20 6 2 14 32 51 0
11 Alkmaar D1 22 12 3 3 16 23 50 0
12 Hoorn (WFHC) D1 22 9 2 3 17 24 60 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Overbos D1 AthenA D1 2-1
VVV D1 Qui Vive D1 0-3
USHC D1 Westerpark D1 5-1
Naarden D1 Hoorn (WFHC) D1 7-1
Myra D1 Haarlem D1 2-2
Alkmaar D1 AMVJ D1 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
AMVJ D1 Myra D1 1-3
Hoorn (WFHC) D1 Alkmaar D1 2-0
AthenA D1 Naarden D1 2-2
Qui Vive D1 USHC D1 1-1
Westerpark D1 Overbos D1 5-2
Haarlem D1 VVV D1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
USHC D1 Haarlem D1 2-0
Naarden D1 Overbos D1 3-2
Qui Vive D1 Westerpark D1 4-2
Alkmaar D1 AthenA D1 0-5
VVV D1 AMVJ D1 2-6
Myra D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
AthenA D1 Myra D1 1-1
Overbos D1 Alkmaar D1 2-2
Westerpark D1 Naarden D1 3-3
Hoorn (WFHC) D1 VVV D1 0-4
Haarlem D1 Qui Vive D1 3-3
AMVJ D1 USHC D1 3-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Haarlem D1 Westerpark D1 2-2
USHC D1 Hoorn (WFHC) D1 4-2
Myra D1 Overbos D1 5-1
VVV D1 AthenA D1 3-1
Alkmaar D1 Naarden D1 2-2
Qui Vive D1 AMVJ D1 1-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
AthenA D1 USHC D1 3-1
AMVJ D1 Haarlem D1 4-0
Westerpark D1 Alkmaar D1 1-2
Hoorn (WFHC) D1 Qui Vive D1 2-3
Naarden D1 Myra D1 3-2
Overbos D1 VVV D1 3-5
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
AMVJ D1 Westerpark D1 5-2
Qui Vive D1 AthenA D1 2-1
USHC D1 Overbos D1 2-2
Myra D1 Alkmaar D1 2-1
VVV D1 Naarden D1 1-1
Haarlem D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Overbos D1 Qui Vive D1 1-2
Hoorn (WFHC) D1 AMVJ D1 0-3
Westerpark D1 Myra D1 2-1
Alkmaar D1 VVV D1 2-1
AthenA D1 Haarlem D1 4-2
Naarden D1 USHC D1 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
USHC D1 Alkmaar D1 2-1
Haarlem D1 Overbos D1 3-1
AMVJ D1 AthenA D1 3-0
Hoorn (WFHC) D1 Westerpark D1 2-2
Qui Vive D1 Naarden D1 1-1
VVV D1 Myra D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Myra D1 USHC D1 2-0
Alkmaar D1 Qui Vive D1 1-1
Overbos D1 AMVJ D1 1-3
Naarden D1 Haarlem D1 2-1
AthenA D1 Hoorn (WFHC) D1 1-2
VVV D1 Westerpark D1 3-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Qui Vive D1 Myra D1 1-2
AMVJ D1 Naarden D1 4-0
Hoorn (WFHC) D1 Overbos D1 0-1
Haarlem D1 Alkmaar D1 3-1
Westerpark D1 AthenA D1 0-1
USHC D1 VVV D1 0-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Westerpark D1 USHC D1 2-1
Hoorn (WFHC) D1 Naarden D1 2-3
AthenA D1 Overbos D1 3-2
Qui Vive D1 VVV D1 3-1
AMVJ D1 Alkmaar D1 7-1
Haarlem D1 Myra D1 2-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Myra D1 AMVJ D1 1-2
USHC D1 Qui Vive D1 1-0
Overbos D1 Westerpark D1 1-2
Alkmaar D1 Hoorn (WFHC) D1 3-1
VVV D1 Haarlem D1 1-3
Naarden D1 AthenA D1 1-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Haarlem D1 USHC D1 3-1
AMVJ D1 VVV D1 2-0
Westerpark D1 Qui Vive D1 1-2
AthenA D1 Alkmaar D1 2-1
Overbos D1 Naarden D1 0-1
Hoorn (WFHC) D1 Myra D1 2-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Naarden D1 Westerpark D1 2-3
Qui Vive D1 Haarlem D1 3-0
Alkmaar D1 Overbos D1 0-2
VVV D1 Hoorn (WFHC) D1 3-3
Myra D1 AthenA D1 3-2
USHC D1 AMVJ D1 2-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Overbos D1 Myra D1 1-5
AthenA D1 VVV D1 2-2
Westerpark D1 Haarlem D1 0-4
Hoorn (WFHC) D1 USHC D1 0-4
Naarden D1 Alkmaar D1 2-1
AMVJ D1 Qui Vive D1 1-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Myra D1 Naarden D1 2-2
USHC D1 AthenA D1 0-1
Qui Vive D1 Hoorn (WFHC) D1 3-0
VVV D1 Overbos D1 1-2
Alkmaar D1 Westerpark D1 0-1
Haarlem D1 AMVJ D1 3-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Naarden D1 VVV D1 3-3
Overbos D1 USHC D1 4-1
Hoorn (WFHC) D1 Haarlem D1 1-1
AthenA D1 Qui Vive D1 2-1
Alkmaar D1 Myra D1 0-2
Westerpark D1 AMVJ D1 0-0
ZONDAG 8 MEI 2022
USHC D1 Naarden D1 2-2
VVV D1 Alkmaar D1 2-1
AMVJ D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0
Qui Vive D1 Overbos D1 2-0
Myra D1 Westerpark D1 0-4
Haarlem D1 AthenA D1 1-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Naarden D1 Qui Vive D1 1-1
Alkmaar D1 USHC D1 0-2
Overbos D1 Haarlem D1 0-1
Myra D1 VVV D1 3-1
AthenA D1 AMVJ D1 0-3
Westerpark D1 Hoorn (WFHC) D1 4-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Haarlem D1 Naarden D1 0-3
Hoorn (WFHC) D1 AthenA D1 1-5
Westerpark D1 VVV D1 4-1
AMVJ D1 Overbos D1 3-0
Qui Vive D1 Alkmaar D1 2-1
USHC D1 Myra D1 1-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Naarden D1 AMVJ D1 2-0
Overbos D1 Hoorn (WFHC) D1 2-1
Myra D1 Qui Vive D1 2-0
VVV D1 USHC D1 3-0
Alkmaar D1 Haarlem D1 3-4
AthenA D1 Westerpark D1 2-2
 
4-4  Vervanging veld 1
27-6  Zomerstop
2-7  Panasj seizoensafsluiting
22-8  Ophalen materiaal JR selectie
22-8  1e trainingsweek selectieteams ABCD
23-8  Ophalen materiaal JR selectie
24-8  Ophalen materiaal JR - D categorie