jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Morris de Graaff
Teambegeleider Renzo Meurs
Trainer Rogier Beerendonk
Trainer Morris de Graaff
Categorieleider Lisa Boyle

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 5 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal MA4 Xenios MA3
Myra MA3 Terriërs MA3
Overbos MA3 AMVJ MA2
Pinoké MA3 VVV MA2

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Overbos MA3 5 12 4 0 1 16 4 0
2 Pinoké MA3 5 12 4 0 1 11 1 0
3 VVV MA2 5 12 4 0 1 17 8 0
4 AMVJ MA2 5 10 3 1 1 11 8 0
5 Terriërs MA3 5 9 3 0 2 18 8 0
6 Myra MA3 5 3 1 0 4 10 16 0
7 Xenios MA3 5 1 0 1 4 4 13 0
8 Bloemendaal MA4 5 0 0 0 5 7 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 jan Hockeyclub AMVJ MB2 n.n.b thuis - KG2
5 mrt BHC Overbos MA3 n.n.b uit
12 mrt HC Bloemendaal MA4 n.n.b thuis
19 mrt HV Myra MA3 n.n.b uit
26 mrt Pinoké MA3 n.n.b uit
2 apr H.V. de Terriërs MA3 n.n.b thuis
9 apr Xenios MA3 n.n.b uit
23 apr Hockeyclub VVV MA2 n.n.b uit
14 mei BHC Overbos MA3 n.n.b thuis
21 mei HC Bloemendaal MA4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Terriërs MA3 VVV MA2 6-1
Pinoké MA3 Xenios MA3 1-0
Bloemendaal MA4 Overbos MA3 1-11
AMVJ MA2 Myra MA3 2-1
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Overbos MA3 Myra MA3 2-1
AMVJ MA2 Pinoké MA3 1-0
Xenios MA3 Terriërs MA3 1-3
VVV MA2 Bloemendaal MA4 7-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Xenios MA3 VVV MA2 0-5
Myra MA3 Bloemendaal MA4 8-5
Terriërs MA3 AMVJ MA2 3-5
Pinoké MA3 Overbos MA3 1-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Overbos MA3 Terriërs MA3 1-0
AMVJ MA2 Xenios MA3 2-2
VVV MA2 Myra MA3 2-0
Bloemendaal MA4 Pinoké MA3 0-4
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Terriërs MA3 Bloemendaal MA4 6-0
Pinoké MA3 Myra MA3 5-0
Xenios MA3 Overbos MA3 1-2
AMVJ MA2 VVV MA2 1-2
 
2-3  Schoonmaakdag
18-3  Silver Cup: Alkmaar D1 vs AMVJ D1
25-3  Silver Cup: Abcoude H1 vs AMVJ H1