076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Leonidas D3 6 13 4 1 1 23 8 0
3 Craeyenhout D2 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Almere D2 6 12 4 0 2 16 14 0
5 HBS D2 6 10 3 1 2 19 10 0
6 Pinoké D3 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Alecto D3 6 9 3 0 3 16 15 0
8 Alliance D2 6 7 2 1 3 14 20 0
9 Ring Pass Delft D2 6 5 1 2 3 13 15 0
10 AMVJ D2 6 5 1 2 3 8 21 0
11 Groen-Geel D2 6 3 1 0 5 9 19 0
12 HUDITO D3 6 1 0 1 5 6 20 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus D3 Leonidas D3 1-4
Kampong D3 HBS D2-O 2-1
AMVJ D2-O Groen-Geel D2 1-0
Pinoké D3 Alliance D2-O 5-0
Almere D2-O HUDITO D3 4-0
Ring Pass Delft D2-O Craeyenhout D2-O 2-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alliance D2-O Ring Pass Delft D2-O 3-3
HBS D2-O Pinoké D3 1-2
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 3-5
Craeyenhout D2-O Almere D2-O 2-3
HUDITO D3 AMVJ D2-O 1-1
Leonidas D3 Kampong D3 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Ring Pass Delft D2-O HBS D2-O 2-2
Alecto/Augustinus D3 HUDITO D3 3-2
Pinoké D3 Kampong D3 0-3
AMVJ D2-O Craeyenhout D2-O 2-2
Groen-Geel D2 Leonidas D3 0-5
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leonidas D3 Pinoké D3 3-3
Kampong D3 Ring Pass Delft D2-O 2-1
HBS D2-O Almere D2-O 2-1
Alliance D2-O AMVJ D2-O 4-1
Craeyenhout D2-O Alecto/Augustinus D3 3-2
HUDITO D3 Groen-Geel D2 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2-O 4-0
Groen-Geel D2 Craeyenhout D2-O 2-4
Ring Pass Delft D2-O Pinoké D3 4-0
Almere D2-O Kampong D3 3-2
HUDITO D3 Leonidas D3 0-5
AMVJ D2-O HBS D2-O 2-10
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Almere D2-O Alliance D2-O 5-4
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Craeyenhout D2-O HUDITO D3 5-2
Alliance D2-O Groen-Geel D2 3-2
HBS D2-O Alecto/Augustinus D3 3-1
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2-O 4-1
Kampong D3 AMVJ D2-O 4-1
Pinoké D3 Almere D2-O 4-0
 
10-7  Zomervakantie
4-8  Zomeravondhockey
11-8  Zomeravondhockey
12-8  Panasj kamp
16-8  Panasj kamp
16-8  Start trainingen selectie en ster...
18-8  Prepkamp D