076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Raoul Grevenstuk
Trainer Loet Niesert
Trainer Sjoerd Van Hintum
Aanvoerder Iris Bunnig
Aanvoerder Noor Vettorato
Aanvoerder Maaike Wagemakers
Manager Maaike Wagemakers

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Alliance D2-O Pinoké D3
Craeyenhout D2-O Ring Pass Delft D2-O
Groen-Geel D2 AMVJ D2-O
HBS D2-O Kampong D3
HUDITO D3 Almere D2-O
Leonidas D3 Alecto/Augustinus D3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Leonidas D3 6 13 4 1 1 23 8 0
3 Craeyenhout D2 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Almere D2 6 12 4 0 2 16 14 0
5 HBS D2 6 10 3 1 2 19 10 0
6 Pinoké D3 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Alecto D3 6 9 3 0 3 16 15 0
8 Alliance D2 6 7 2 1 3 14 20 0
9 Ring Pass Delft D2 6 5 1 2 3 13 15 0
10 AMVJ D2 6 5 1 2 3 8 21 0
11 Groen-Geel D2 6 3 1 0 5 9 19 0
12 HUDITO D3 6 1 0 1 5 6 20 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Groen-Geel D2 n.n.b uit
14 mrt D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
21 mrt Craeyenhout D2 n.n.b uit
28 mrt MHC Alliance D2 n.n.b thuis
11 apr MHCHBS D2 n.n.b uit
18 apr SV Kampong Hockey D3 n.n.b thuis
25 apr Pinoké D3 n.n.b uit
16 mei Ring Pass Delft D2 n.n.b thuis
30 mei Almeerse HC D2 n.n.b uit
6 jun R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
13 jun L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus D3 Leonidas D3 1-4
Kampong D3 HBS D2-O 2-1
AMVJ D2-O Groen-Geel D2 1-0
Pinoké D3 Alliance D2-O 5-0
Almere D2-O HUDITO D3 4-0
Ring Pass Delft D2-O Craeyenhout D2-O 2-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alliance D2-O Ring Pass Delft D2-O 3-3
HBS D2-O Pinoké D3 1-2
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 3-5
Craeyenhout D2-O Almere D2-O 2-3
HUDITO D3 AMVJ D2-O 1-1
Leonidas D3 Kampong D3 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Ring Pass Delft D2-O HBS D2-O 2-2
Alecto/Augustinus D3 HUDITO D3 3-2
Pinoké D3 Kampong D3 0-3
AMVJ D2-O Craeyenhout D2-O 2-2
Groen-Geel D2 Leonidas D3 0-5
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leonidas D3 Pinoké D3 3-3
Kampong D3 Ring Pass Delft D2-O 2-1
HBS D2-O Almere D2-O 2-1
Alliance D2-O AMVJ D2-O 4-1
Craeyenhout D2-O Alecto/Augustinus D3 3-2
HUDITO D3 Groen-Geel D2 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2-O 4-0
Groen-Geel D2 Craeyenhout D2-O 2-4
Ring Pass Delft D2-O Pinoké D3 4-0
Almere D2-O Kampong D3 3-2
HUDITO D3 Leonidas D3 0-5
AMVJ D2-O HBS D2-O 2-10
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Almere D2-O Alliance D2-O 5-4
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Craeyenhout D2-O HUDITO D3 5-2
Alliance D2-O Groen-Geel D2 3-2
HBS D2-O Alecto/Augustinus D3 3-1
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2-O 4-1
Kampong D3 AMVJ D2-O 4-1
Pinoké D3 Almere D2-O 4-0
 
6-3  AMVJ Champions Cup
13-3  Onderlinge wedstrijden
20-3  Onderlinge wedstrijden
24-3  BP CLINIC voor J6E en J8E
27-3  Onderlinge wedstrijden
4-4  Pasen
1-5  Meivakantie