JD1.jpg _57A7031.jpg unnamed-7.jpg IMG_0812-2.JPG D1 foto 2016.jpg beestige opening.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rogier Beerendonk
Aanvoerder Nadine Levin

Aankomende Speelronde

ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O)

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 6 13 4 1 1 18 7 0
2 Alliance D2 6 12 4 0 2 12 8 0
3 Leonidas D3 6 12 3 3 0 20 6 0
4 Pinoké D3 6 12 3 3 0 19 9 0
5 Groen-Geel D2 6 10 3 1 2 16 9 0
6 Ring Pass Delft D2 5 10 3 1 1 15 13 0
7 Almere D2 6 10 3 1 2 14 14 0
8 HBS D2 5 8 2 2 1 11 10 0
9 AMVJ D2 6 4 1 1 4 6 9 0
10 Alecto D3 6 4 1 1 4 9 18 0
11 HUDITO D3 6 3 1 0 5 9 20 0
12 Cartouche D2 6 0 0 0 6 1 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MHCHBS D2 (O) 16:20 thuis - KG1
3 nov R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
10 nov Almeerse HC D2 n.n.b thuis
17 nov Groen-Geel D2 14:30 uit
24 nov Pinoké D3 n.n.b thuis
8 mrt Ring Pass Delft D2 n.n.b thuis
15 mrt SV Kampong Hockey D3 n.n.b uit
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D2 n.n.b uit
29 mrt MHC Alliance D2 n.n.b thuis
5 apr L.S.C. ALECTO D3 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
10 mei MHCHBS D2 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
24 mei Almeerse HC D2 n.n.b uit
7 jun Groen-Geel D2 n.n.b thuis
14 jun Pinoké D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0
Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3
Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0
Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1
Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2
Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3
AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1
Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Kampong D3 2-2
HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4
Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3
 
19-10  Herfstvakantie
22-10  Panasj herfstkamp
25-10  Oktoberfest
28-10  Coachavond F en J6E
28-10  Coachavond M6E en M8E/J8E
30-10  Scheidsrechtersexamen
6-11  Daycare Dames 1