076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rogier Beerendonk
Aanvoerder Nadine Levin

Aankomende Speelronde

ZONDAG 19 APRIL 2020
Thuis Uit Aanvang
AMVJ D2 (O) HUDITO D3
Alliance D2 (O) Alecto/Augustinus D3
Groen-Geel D2 Cartouche D2 (O)
Kampong D3 HBS D2 (O) 14:00
Pinoké D3 Almere D2 (O)
Ring Pass Delft D2 (O) Leonidas D3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 12 27 8 3 1 36 17 0
2 HBS D2 12 24 7 3 2 36 17 0
3 Alliance D2 12 22 7 1 4 22 16 0
4 Pinoké D3 12 22 6 4 2 37 22 0
5 Leonidas D3 12 22 5 7 0 40 17 0
6 Ring Pass Delft D2 12 21 6 3 3 30 26 0
7 Alecto D3 12 16 5 1 6 30 31 0
8 Groen-Geel D2 12 15 4 3 5 28 25 0
9 Almere D2 12 14 3 5 4 23 25 0
10 HUDITO D3 12 8 2 2 8 22 39 0
11 AMVJ D2 12 7 1 4 7 13 33 0
12 Cartouche D2 12 0 0 0 12 6 55 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
10 mei MHCHBS D2 10:45 uit
17 mei R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
24 mei Almeerse HC D2 n.n.b uit
7 jun Groen-Geel D2 n.n.b thuis
14 jun Pinoké D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1
Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0
Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0
Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3
Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1
AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2
Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2
Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3
Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1
AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Kampong D3 2-2
Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4
HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O) 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Pinoké D3 Groen-Geel D2 4-2
Alecto/Augustinus D3 Cartouche D2 (O) 7-1
Alliance D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
AMVJ D2 (O) HBS D2 (O) 0-6
Ring Pass Delft D2 (O) Almere D2 (O) 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Almere D2 (O) Kampong D3 1-1
Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HUDITO D3 Alecto/Augustinus D3 3-6
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 9-1
HBS D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Cartouche D2 (O) Pinoké D3 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus D3 HBS D2 (O) 1-3
Alliance D2 (O) Leonidas D3 1-1
Kampong D3 Groen-Geel D2 4-2
Ring Pass Delft D2 (O) Pinoké D3 1-6
AMVJ D2 (O) Almere D2 (O) 2-2
HUDITO D3 Cartouche D2 (O) 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leonidas D3 Alecto/Augustinus D3 3-2
Ring Pass Delft D2 (O) Cartouche D2 (O) 5-0
Pinoké D3 Kampong D3 2-5
Almere D2 (O) Alliance D2 (O) 1-2
HBS D2 (O) HUDITO D3 7-1
Groen-Geel D2 AMVJ D2 (O) 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
HUDITO D3 Leonidas D3 3-3
Alecto/Augustinus D3 Almere D2 (O) 3-2
Cartouche D2 (O) HBS D2 (O) 1-5
Alliance D2 (O) Groen-Geel D2 2-3
Kampong D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-1
AMVJ D2 (O) Pinoké D3 2-2
ZONDAG 1 MAART 2020
Alliance D2 (O) Pinoké D3 2-0
ZONDAG 8 MAART 2020
AMVJ D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 0-3
HBS D2 (O) Leonidas D3 2-2
Cartouche D2 (O) Kampong D3 2-3
HUDITO D3 Almere D2 (O) 1-1
Alecto/Augustinus D3 Groen-Geel D2 2-1
 
17-3  Geen training & wedstrijden wegen...
10-4  Goede vrijdag (geen training)
13-4  2e Paasdag (geen training)
25-4  Meivakantie
6-6  Laatste competitieronde ABC (sub)top
12-6  Zomerfeest (8E+D jeugd)
13-6  Laatste competitieronde ABC breed...