D1 foto 2016.jpg IMG_0812-2.JPG JD1.jpg beestige opening.jpg _57A7031.jpg unnamed-7.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ernst Mesdag
Teambegeleider Nadine Levin
Trainer Ernst Mesdag
Aanvoerder Nadine Levin
Manager Nadine Levin

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D2 20 44 14 2 4 59 27 0
2 Voordaan D2 20 43 13 4 3 59 37 0
3 Leonidas D3 20 37 11 4 5 38 18 0
4 Alecto D2 20 35 11 2 7 41 36 0
5 Amsterdam D4 20 32 10 2 8 37 32 0
6 Kampong D3 20 32 9 5 6 43 34 0
7 Hurley D4 20 25 6 7 7 38 39 0
8 AMVJ D2 20 16 4 4 12 25 45 0
9 AthenA D2 20 16 4 4 12 38 67 0
10 Alliance D2 20 15 4 3 13 35 51 0
11 Pinoké D4 20 15 4 3 13 24 51 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas D2 (O) Leonidas D3 0-1
AthenA D2 Pinoké D4 2-1
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-2
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) Hurley D4 1-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Voordaan D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-2
Leonidas D3 AthenA D2 6-1
Pinoké D4 Alliance D2 (O) 2-5
Kampong D3 Alecto D2 (O) 3-1
Amsterdam D4 AMVJ D2 (O) 2-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Hurley D4 1-0
Leonidas D2 (O) Kampong D3 1-2
Alecto D2 (O) Amsterdam D4 2-1
AthenA D2 Voordaan D2 (O) 1-3
Alliance D2 (O) Leonidas D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Amsterdam D4 Leonidas D2 (O) 3-1
Kampong D3 AthenA D2 5-1
Voordaan D2 (O) Alliance D2 (O) 5-1
Leonidas D3 Pinoké D4 0-2
Hurley D4 AMVJ D2 (O) 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D3 Hurley D4 0-0
Alliance D2 (O) Kampong D3 4-2
AthenA D2 Amsterdam D4 2-3
Alecto D2 (O) AMVJ D2 (O) 3-0
Pinoké D4 Voordaan D2 (O) 3-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-4
Amsterdam D4 Alliance D2 (O) 3-2
Kampong D3 Pinoké D4 2-0
Voordaan D2 (O) Leonidas D3 2-2
Hurley D4 Alecto D2 (O) 4-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
Pinoké D4 Amsterdam D4 1-3
Leonidas D3 Kampong D3 3-1
Voordaan D2 (O) Hurley D4 2-1
AthenA D2 AMVJ D2 (O) 3-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) AthenA D2 6-1
AMVJ D2 (O) Alliance D2 (O) 1-1
Hurley D4 Leonidas D2 (O) 2-2
Kampong D3 Voordaan D2 (O) 3-0
Amsterdam D4 Leonidas D3 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Alliance D2 (O) Alecto D2 (O) 1-3
AthenA D2 Leonidas D2 (O) 3-5
Kampong D3 Hurley D4 3-5
Pinoké D4 AMVJ D2 (O) 0-1
Voordaan D2 (O) Amsterdam D4 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amsterdam D4 Kampong D3 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pinoké D4 Leonidas D2 (O) 0-7
Leonidas D3 Alecto D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) AthenA D2 2-3
Hurley D4 Amsterdam D4 1-2
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) Pinoké D4 1-0
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
AthenA D2 Hurley D4 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D3 1-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Pinoké D4 AthenA D2 3-1
Kampong D3 AMVJ D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) Alecto D2 (O) 5-3
Leonidas D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Hurley D4 Alliance D2 (O) 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
AMVJ D2 (O) Amsterdam D4 1-1
AthenA D2 Leonidas D3 2-2
Alecto D2 (O) Kampong D3 2-2
Alliance D2 (O) Pinoké D4 4-1
Leonidas D2 (O) Voordaan D2 (O) 4-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam D4 Alecto D2 (O) 0-2
Voordaan D2 (O) AthenA D2 3-1
Leonidas D3 Alliance D2 (O) 2-0
Hurley D4 Pinoké D4 2-0
Kampong D3 Leonidas D2 (O) 0-1
ZONDAG 31 MAART 2019
AthenA D2 Kampong D3 2-3
Pinoké D4 Leonidas D3 0-4
Leonidas D2 (O) Amsterdam D4 2-0
AMVJ D2 (O) Hurley D4 2-1
Alliance D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Kampong D3 Alliance D2 (O) 4-0
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 5-1
Amsterdam D4 AthenA D2 3-0
AMVJ D2 (O) Alecto D2 (O) 2-3
Hurley D4 Leonidas D3 1-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leonidas D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto D2 (O) Hurley D4 0-0
Alliance D2 (O) Amsterdam D4 0-3
Pinoké D4 Kampong D3 3-2
Leonidas D3 Voordaan D2 (O) 2-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
Amsterdam D4 Pinoké D4 3-1
AMVJ D2 (O) AthenA D2 3-3
Hurley D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Alecto D2 (O) Leonidas D2 (O) 1-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D3 Amsterdam D4 1-0
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 4-2
AthenA D2 Alecto D2 (O) 3-4
Leonidas D2 (O) Hurley D4 4-1
Voordaan D2 (O) Kampong D3 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
AMVJ D2 (O) Pinoké D4 0-0
Amsterdam D4 Voordaan D2 (O) 1-4
Leonidas D2 (O) AthenA D2 8-0
Alecto D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Hurley D4 Kampong D3 1-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 2-3
Kampong D3 Amsterdam D4 2-2
Alliance D2 (O) Leonidas D2 (O) 2-3
Hurley D4 AthenA D2 3-6
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 4-0
ZONDAG 2 JUNI 2019
AMVJ D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-5
Alecto D2 (O) Leonidas D3 0-1
Leonidas D2 (O) Pinoké D4 3-3
AthenA D2 Alliance D2 (O) 1-1
Amsterdam D4 Hurley D4 0-1
 
17-6  Inleveren materialen 6E/8E
17-6  Witte rookdag C/D
19-6  Witte rookavond E/F
19-6  Zomeravondhockey
22-6  Ophalen materiaal E/F
22-6  Oefenwedstrijden nieuwe E/F teams
23-6  NK shoot out