jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 22 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
12:25 Uit Dames 15 THC Hurley D15
Dit schema loopt van 16-5-2022 t/m 22-5-2022
Senioren
D03
19:30 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
D05
19:30 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
Maandagtraining
19:30 - 21:00
KG3 - C
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:00 - 19:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Lisanne Talen
Opmerkingen
MA2
18:00 - 19:30
KG3 - C
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Sander van den Broek
Mart Kamps
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Fee van der Wal
Opmerkingen
MC3
18:00 - 19:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Demi-Joy Deegen
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
KG3 - B
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG3 - B
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG3 - C
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG3 - C
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:00
KG3 - A
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
KG2 - A
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:00
KG2 - A
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E3
17:00 - 18:00
KG2 - B
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E4
17:00 - 18:00
KG2 - B
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E5
17:00 - 18:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E6
17:00 - 18:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E7
17:00 - 18:00
KG2 - D
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
16:00 - 17:00
KG2 - A
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MF2
16:00 - 17:00
KG2 - A
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MF3
16:00 - 17:00
KG2 - B
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MF4
16:00 - 17:00
KG2 - B
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MF5
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MF6
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
Senioren
Keep_Ma_SR_1
20:00 - 21:00
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Jeroen Bannenberg
Micha Groeneveld
Opmerkingen
Keep_Ma_SR_2
21:00 - 22:00
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Micha Groeneveld
Opmerkingen
Trimhockey
21:00 - 22:30
KG2
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
Junioren B
Keep_Ma_2
19:00 - 20:00
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Micha Groeneveld
Sorsha Elte
Opmerkingen
Junioren C
Keep_Ma_1
18:00 - 19:00
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Micha Groeneveld
Sorsha Elte
Opmerkingen
Jongste jeugd E
Keep_6E
17:00 - 17:45
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Lieke de Goede
Lucas ten Holder
Opmerkingen
Keep_8E
16:00 - 16:45
KG3 - D
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Lieke de Goede
Opmerkingen
Jongste jeugd F
Hockeyschool MA
17:00 - 17:45
KG4 - AB
Trainer(s)
Morris de Graaff
Jobke Damen
Micha Groeneveld
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Mini MA lente
16:00 - 16:45
KG4 - AB
Trainer(s)
Morris de Graaff
Jobke Damen
Micha Groeneveld
Opmerkingen
Senioren
H01
19:30 - 21:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
KG3 - C
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
J8E2
16:00 - 17:00
KG3 - C
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
J6E2
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
J6E3
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
16:00 - 17:00
KG2 - D
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
JF2
16:00 - 17:00
KG2 - D
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
Overig
Gereserveerd
16:30 - 18:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
BP COLLEGE
Pink
19:30 - 21:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Dames
Pink
21:00 - 22:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Heren
 
4-4  Vervanging veld 1
21-5  Hockeyschool instuifwedstrijden r...
26-5  Hemelvaartdag (geen training)
1-6  Deadline opzeggen lidmaatschap SR
5-6  Pinksteren
11-6  Hockeyschool oefenronde 6
11-6  Inleveren F materialen