5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 24-2-2020 t/m 1-3-2020
Senioren
D02
21:00 - 22:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
D04
19:30 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Raoul Grevenstuk
Opmerkingen
D05
21:00 - 22:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Heren 2 Hc Amvj
Opmerkingen
D06
19:30 - 21:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D09
21:00 - 22:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
21:00 - 22:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D12
21:00 - 22:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
D16
21:00 - 22:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Tom van Rheenen
Opmerkingen
D17
21:00 - 22:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Chris Pocerattu
Opmerkingen
D18
19:30 - 21:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Chris Pocerattu
Opmerkingen
D19
19:30 - 21:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D21
21:00 - 22:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
21:00 - 22:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
DJ4
21:00 - 22:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ5
21:00 - 22:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA3
18:30 - 19:30
KG3 - C
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
MA4
18:30 - 19:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Floris Petersen
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
MB2
18:30 - 19:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
MB3
18:00 - 19:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Anna Verschuuren
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Demi-Joy Deegen
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
MC3
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
MC4
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
MC5
17:30 - 18:30
KG3
Trainer(s)
Floris Petersen
Opmerkingen
Junioren D
MD4
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
MD5
16:30 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Anna Verschuuren
Opmerkingen
MD6
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Demi-Joy Deegen
Opmerkingen
MD7
16:30 - 17:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
15:30 - 16:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
M8E2
15:30 - 16:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
M8E3
15:30 - 16:30
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Opmerkingen
M8E4
15:30 - 16:30
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
M8E5
15:30 - 16:30
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
M8E6
15:30 - 16:30
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E3
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E4
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E5
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E6
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
M6E7
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
15:45 - 16:45
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MF2
15:45 - 16:45
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MF3
15:45 - 16:45
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MF4
15:45 - 16:45
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MF5
15:45 - 16:45
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MF6
15:45 - 16:45
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
Hockeyschool WO
14:30 - 15:30
KG1
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
MixF2
15:45 - 16:45
KG1 - AB
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
Overig
Keep-WO-JR1
16:00 - 17:00
KG2 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Keeperstraining wisselkeepers MD2/MD4/MD5/MD6/MD7
Keep-WO-JR2
17:00 - 18:00
KG2 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Keeperstraining wisselkeepers MC3/MC5/MB3/MB4/MB5/MA4 en vaste keeper Joelle MC4
Senioren
H02
19:30 - 21:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
H04
19:30 - 21:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Dames 2 Hc Amvj
Opmerkingen
H05
19:30 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
H06
19:30 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
19:30 - 21:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Dames 1 Hc Amvj
Opmerkingen
H11
19:30 - 21:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ2
19:30 - 21:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:00 - 19:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Tom Verbraak
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
14:30 - 15:30
KG3
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Opmerkingen
J8E2
14:30 - 15:30
KG3
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Opmerkingen
J8E3
14:30 - 15:30
KG3
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
J6E2
14:30 - 15:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
J6E3
14:30 - 15:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
J6E-tr
14:30 - 15:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Patrick Verhoef
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
15:45 - 16:45
KG1 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Joris de Vries
Opmerkingen
 
26-2  Sportdag AMVJ/ROC/Dynamo
26-2  Keepersshirts ophalen
29-2  Keepersshirts ophalen
29-2  Bitje happen op AMVJ!
2-3  Coachavond F en J6E
2-3  Coachavond M6E, J8E en M8E
7-3  Keepersshirts ophalen