6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Meisjes A
MA1 - Uitgeest MA1
14:45 - KG1
Thuis
MA2 - Bennebroek MA3
17:30
Uit
MA3 - MHC Heerhugowaard MA3
17:10 - KG3
Thuis
Meisjes B
MB1 - Craeyenhout MB1
10:55 - KG1
Thuis
MB2 - Haarlem MB1
15:25
Uit
MB3 - Amsterdam MB4
16:25 - KG2
Thuis
MB4 - HC Athena MB5
18:10
Uit
MB5 - Terriers MB5
13:50 - KG4
Thuis
Meisjes C
MC1 - HIC MC2
12:50 - KG1
Thuis
MC2 - Alliance MC6
12:00 - KG4
Thuis
MC3 - HBS MC2
10:05
Uit
MC4 - Alliance MC8
10:40 - KG2
Thuis
MC5 - Alkmaar MC5
11:00
Uit
MC6 - Amsterdam MC6
15:15 - KG3
Thuis
Meisjes D
MD1 - HBS MD1
09:00 - KG1
Thuis
MD2 - Haarlem MD2
12:35 - KG2
Thuis
MD3 - VVV MD2
10:25
Uit
MD4 - Hoorn MD2
08:45
Uit
MD5 - AHC IJburg MD5
10:45
Uit
MD6 - Hoorn MD3
10:40
Uit
MD7 - Haarlem MD7
14:30 - KG2
Thuis
MD8 - FIT MD6
10:20
Uit
Meisjes E
M6E1 - Alliance M6E1
10:55 - KG3
Thuis
M6E2 - Amsterdam M6E1
08:30
Uit
M6E3 - Myra M6E2
10:55 - KG3
Thuis
M6E4 - Amsterdam M6E5
08:30
Uit
M6E5 - HMHC Saxenburg M6E2
12:20 - KG3
Thuis
M6E6 - Alliance M6E8
09:45
Uit
M8E1 - HC Athena M8E2
08:20
Uit
M8E2 - HC Athena M8E1
10:55 - KG3
Thuis
M8E3 - Myra M8E4
13:45 - KG3
Thuis
M8E4 - Pinoke M8E3
08:30
Uit
M8E5 - Amsterdam M8E3
08:30
Uit
M8E6 - FIT M8E6
09:30 - KG3
Thuis
Meisjes F
MF1 - THC Hurley MF2
08:30 - KG3
Thuis
MF2 - VVV MF1
08:45
Uit
MF3 - HC Athena MF2
08:30 - KG3
Thuis
MF4 - HC Athena MF6
11:30
Uit
MF5 - FIT MF4
09:40 - KG3
Thuis
MF6 - Diemen MF1
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - Westerpark JA1
16:40 - KG1
Thuis
Jongens B
JB1 - HIC JB1
14:30
Uit
Jongens C
JC1 - THC Hurley JC3
18:00
Uit
Jongens D
JD1 - HC Athena JD2
08:20
Uit
JD2 - Xenios JD2
08:45 - KG2
Thuis
JD3 - Purmerend JD1
15:45
Uit
Jongens E
J6E1 - Amsterdam J6E1
08:30
Uit
J8E1 - HBS J8E1
13:45 - KG3
Thuis
J8E2 - Abcoude J8E1
12:20 - KG3
Thuis
J8E3 - Abcoude J8E2
09:15
Uit
Jongens F
JF1 - Xenios JF1
10:00 - KG3
Thuis
JF2 - FIT JF3
08:30
Uit
JF3 - Xenios JF4
08:40
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
23-9  Scheidsrechterscursus ouders 2020...
29-9  Workshop positief coachen
30-9  Scheidsrechterscursus ouders 2020...
7-10  Scheidsrechtersexamen
10-10  Herfstvakantie
19-10  Vergadering CL ABCD
19-10  Coachavond breedteteams ABCD + JJ