5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Meisjes A
MA1 - HISALIS MA1
15:30
Uit
MA2 - Myra MA4
13:50 - KG4
Thuis
MA3 - Waterlandse Hockey Club MA2
18:05
Uit
Meisjes B
MB1 - Maarssen MB1
12:50 - KG1
Thuis
MB2 - Abcoude MB1
16:25 - KG2
Thuis
MB3 - Qui Vive MB2
15:30
Uit
MB4 - Bloemendaal MB4
14:30 - KG2
Thuis
MB5 - Westerpark MB3
15:40
Uit
Meisjes C
MC1 - Rood-Wit MC2
16:00
Uit
MC2 - Abcoude MC2
14:30
Uit
MC3 - Rood-Wit MC3
16:40 - KG1
Thuis
MC4 - Bennebroek MC3
15:00
Uit
MC5 - Mijdrecht MC3
17:00 - KG3
Thuis
MC6 - Haarlem MC5
09:55
Uit
Meisjes D
MD1 - Xenios MD1
09:00
Uit
MD2 - Pinoke MD2
11:10
Uit
MD3 - Pinoke MD3
08:45 - KG2
Thuis
MD4 - Rood-Wit MD5
12:35 - KG2
Thuis
MD5 - Haarlem MD3
15:10 - KG3
Thuis
MD6 - Alliance MD13
15:40 - KG4
Thuis
MD8 - Myra MD6
12:00 - KG4
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Alliance M6E11
10:45
Uit
M6E2 - VVV M6E3
10:55 - KG3
Thuis
M6E3 - Rood-Wit M6E4
09:45
Uit
M6E4 - HMHC Saxenburg M6E1
09:30 - KG3
Thuis
M6E5 - Alliance M6E9
09:45
Uit
M6E6 - Myra M6E5
09:30 - KG3
Thuis
M8E1 - Amsterdam M8E1
12:20 - KG3
Thuis
M8E2 - Xenios M8E1
09:50
Uit
M8E3 - Amsterdam M8E2
08:30
Uit
M8E4 - VVV M8E4
13:45 - KG3
Thuis
M8E5 - Diemen M8E2
13:45 - KG3
Thuis
M8E6 - VVV M8E7
09:10
Uit
Meisjes F
MF1 - Abcoude MF3
09:00
Uit
MF2 - HC Athena MF3
08:30 - KG3
Thuis
MF3 - VVV MF3
08:50
Uit
MF4 - VVV MF2
08:30 - KG3
Thuis
MF5 - Amsterdam MF6
09:00
Uit
MF6 - THC Hurley MF5
09:45 - KG3
Thuis
Jongens A
JA1 - Kraaien JA1
12:00
Uit
Jongens B
JB1 - Kikkers JB1
10:55 - KG1
Thuis
Jongens C
JC1 - Rood-Wit JC3
14:45 - KG1
Thuis
Jongens D
JD1 - Qui Vive JD1
09:00 - KG1
Thuis
JD2 - HBS JD2
08:30
Uit
JD3 - AHC IJburg JD4
10:40 - KG2
Thuis
Jongens E
J6E1 - Pinoke J6E1
10:55 - KG3
Thuis
J8E1 - HC Athena J8E1
08:20
Uit
J8E2 - Alliance J8E4
12:20 - KG3
Thuis
J8E3 - Rood-Wit J8E4
10:55 - KG3
Thuis
Jongens F
JF1 - VVV JF1
08:35
Uit
JF2 - HC Athena JF1
08:30 - KG3
Thuis
JF3 - FIT JF2
09:35 - KG3
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
29-9  Workshop positief coachen
30-9  Scheidsrechterscursus ouders 2020...
7-10  Scheidsrechtersexamen
10-10  Herfstvakantie
19-10  Vergadering CL ABCD
19-10  Coachavond breedteteams ABCD + JJ
21-10  Scheidsrechtersexamen