5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 27-9-2021 t/m 3-10-2021
Senioren
D01
19:00 - 22:00
KG1
Trainer(s)
Ferry van Bruggen
Opmerkingen
D08
19:15 - 20:45
KG2 - C
Trainer(s)
Patrick Verhoef
Opmerkingen
D09
19:15 - 20:45
KG2 - D
Trainer(s)
Patrick Verhoef
Opmerkingen
D12
19:15 - 20:45
KG3 - C
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
D15
19:15 - 20:45
KG3 - A
Trainer(s)
Heren 1 Hc Amvj
Jeroen Kagenaar
Opmerkingen
DJ2
19:15 - 20:45
KG3 - B
Trainer(s)
Heren 1 Hc Amvj
Jeroen Kagenaar
Opmerkingen
DJ3
19:15 - 20:45
KG3 - D
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
Junioren B
MB2
17:30 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Ruth Blaikie
Opmerkingen
Junioren C
MC2
18:00 - 19:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Annelies Brocken
Opmerkingen
MC5
17:30 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Silvia Vetter
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:00 - 17:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Anna Verschuuren
Willemijn Ephraim
Opmerkingen
MD5
16:00 - 17:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Silvia Vetter
Opmerkingen
Senioren
H05
20:45 - 22:15
KG2 - C
Trainer(s)
Patrick Verhoef
Opmerkingen
H06
20:45 - 22:15
KG2 - D
Trainer(s)
Patrick Verhoef
Opmerkingen
H07
20:45 - 22:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H11
20:45 - 22:15
KG3 - C
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
H13
20:45 - 22:15
KG3 - D
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
HVA
20:45 - 22:15
KG3 - AB
Trainer(s)
Roland Slotema
Opmerkingen
Junioren A
JA1
17:30 - 19:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jonne van Kooij
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:30 - 19:00
KG1 - AB
Trainer(s)
George Swart
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:30 - 19:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
JC2
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Skip Schermerhorn
Opmerkingen
Junioren D
JD1
16:00 - 17:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Sander van den Broek
Xuan Jannink
Opmerkingen
JD2
16:00 - 17:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Skip van Weelden
Opmerkingen
JD3
16:00 - 17:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Bote Erenstein
Opmerkingen
JD4
16:00 - 17:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Skip Schermerhorn
Opmerkingen
 
25-9  Week van de scheidsrechter
29-9  Scheidsrechterscursus ouders 2021...
4-10  Introcursus nieuwe hockeyouders (...
6-10  Scheidsrechtersexamen: ONLINE
11-10  Basisopleiding JJ trainers
11-10  Coachavond F
13-10  Basisopleiding JJ trainers