9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 22 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
12:25 Uit Dames 15 THC Hurley D15
Overig
Hockeyschool MA - HC AMVJ Hockeyschool WO
09:30 - KG2
Thuis
Hockeyschool WO - HC AMVJ Hockeyschool MA
09:30
Uit
Meisjes A
MA1 - Warande MA1
14:00
Uit
MA2 - Alliance MA5
17:55
Uit
MA3 - THC Hurley MA4
18:00
Uit
MA4 - Myra MA5
17:15 - KG2
Thuis
Meisjes B
MB1 - Xenios MB1
12:30
Uit
MB2 - Xenios MB2
14:20
Uit
MB3 - AHC IJburg MB5
10:00 - Xenios3
Thuis
MB4 - Abcoude MB2
12:30
Uit
MB5 - Amsterdam MB7
13:55 - KG2
Thuis
Meisjes C
MC1 - Qui Vive MC1
11:30 - KG3
Thuis
MC2 - Myra MC2
14:50 - KG3
Thuis
MC3 - HC Spaarndam MC1
12:15
Uit
MC4 - THC Hurley MC5
10:00 - Xenios1
Thuis
MC5 - Castricum MC3
11:20
Uit
MC6 - HISALIS MC3
13:35
Uit
MC7 - Xenios MC7
16:00 - KG4
Thuis
Meisjes D
MD1 - Xenios MD1
13:10 - KG3
Thuis
MD2 - Zandvoort MD1
10:30
Uit
MD3 - Alliance MD4
09:50 - KG3
Thuis
MD4 - Hoorn MD2
09:30
Uit
MD5 - HMHC Saxenburg MD4
12:15 - KG2
Thuis
MD6 - Pinoke MD5
14:20 - KG4
Thuis
MD7 - Magnus MD2MIX
10:45
Uit
MD8 - Reigers MD4
09:30
Uit
Meisjes E
M6E1 - THC Hurley M6E2
08:30 - KG2
Thuis
M6E2 - Castricum M6E3
10:30
Uit
M6E3 - Myra M6E5
08:30 - KG2
Thuis
M6E4 - AHC IJburg M6E5
08:30
Uit
M6E5 - VVV M6E2
10:30
Uit
M6E6 - Hoorn M6E2
09:30
Uit
M6E7 - HC Spaarndam M6E2
10:50 - KG2
Thuis
M8E1 - BHC Overbos M8E1
08:30 - KG3
Thuis
M8E2 - Diemen M8E1
13:00 - KG4
Thuis
M8E3 - HIC M8E3
09:15
Uit
M8E4 - FIT M8E6
13:00 - KG4
Thuis
M8E5 - Diemen M8E2
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Westerpark MF5
08:45
Uit
MF2 - Haarlem MF6
09:45 - KG2
Thuis
MF3 - Myra MF5
08:30 - KG2
Thuis
MF4 - VVV MF1
09:00
Uit
MF5 - Waterlandse Hockey Club MF1
09:00
Uit
MF6 - MHC Amstelveen MF2
08:30 - KG2
Thuis
Jongens A
JA1 - Rood-Wit JA4
16:30 - KG3
Thuis
Jongens B
JB1 - GHBS JB1
12:00
Uit
Jongens C
JC1 - Ring Pass Delft JC1
10:20
Uit
JC2 - Magnus JC1
12:30
Uit
Jongens D
JD1 - Westerpark JD1
15:35 - KG2
Thuis
JD3 - Castricum JD1
09:30
Uit
JD4 - HC Athena JD4
10:00 - Xenios2
Thuis
Jongens E
J6E1 - THC Hurley J6E2
10:05
Uit
J6E2 - Haarlem J6E1
09:45 - KG2
Thuis
J6E3 - K.H.C. Strawberries J6E2
10:50 - KG2
Thuis
J8E1 - HMHC Saxenburg J8E1
08:30 - KG3
Thuis
J8E2 - Alkmaar J8E3
11:30
Uit
Jongens F
JF1 - Haarlem JF1
08:30
Uit
JF2 - Haarlem JF2
11:00 - KG2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
4-4  Vervanging veld 1
21-5  Hockeyschool instuifwedstrijden r...
26-5  Hemelvaartdag (geen training)
1-6  Deadline opzeggen lidmaatschap SR
5-6  Pinksteren
11-6  Hockeyschool oefenronde 6
11-6  Inleveren F materialen