9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Meisjes A
MA2 - Myra MA3
16:20 - KG4
Thuis
MA3 - AHC IJburg MA2
16:10 - KG2
Thuis
MA4 - Rood-Wit MA6
17:55 - KG3
Thuis
Meisjes B
MB1 - Oefenwedstrijd Alkmaar MB1
15:30 - KG1
Thuis
MB2 - Terriers MB2
17:15 - KG1
Thuis
MB3 - THC Hurley MB4
17:50 - KG2
Thuis
MB4 - Kikkers MB3
14:00
Uit
MB5 - BHC Overbos MB5
15:45
Uit
Meisjes C
MC1 - Amsterdam MC1
11:45
Uit
MC2 - Purmerend MC1
11:00 - KG2
Thuis
MC3 - HIC MC2
12:45 - KG2
Thuis
MC4 - VVV MC2
13:10
Uit
MC5 - THC Hurley MC4
14:30
Uit
MC6 - Alkmaar MC6
12:30
Uit
MC7 - Westerpark MC6
14:35 - KG3
Thuis
Meisjes D
MD1 - Alliance MD1
10:20
Uit
MD2 - Purmerend MD2
12:15
Uit
MD3 - FIT MD2
08:30 - KG1
Thuis
MD4 - HIC MD2
11:00
Uit
MD5 - K.H.C. Strawberries MD3
12:15
Uit
MD6 - BHC Overbos MD5
14:40 - KG4
Thuis
MD7 - Hermes MD1MIX
12:50 - KG3
Thuis
MD8 - Myra MD7
11:10 - KG3
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Reigers M6E2
08:30 - KG2
Thuis
M6E2 - Alliance M6E4
09:30 - KG2
Thuis
M6E3 - Westerpark M6E1
08:30
Uit
M6E4 - Rood-Wit M6E6
09:50 - KG3
Thuis
M6E5 - Mijdrecht M6E2
09:15
Uit
M6E6 - Westerpark M6E3
09:50 - KG3
Thuis
M6E7 - Hoorn M6E1
09:30
Uit
M8E1 - Bennebroek M8E3
11:15
Uit
M8E2 - Terriers M8E2
09:50
Uit
M8E3 - Terriers M8E1
11:05
Uit
M8E4 - Alliance M8E3
09:50 - KG3
Thuis
M8E5 - Alliance M8E9
08:30 - KG3
Thuis
Meisjes F
MF1 - Amsterdam MF1
09:30 - KG2
Thuis
MF2 - Abcoude MF1
09:00
Uit
MF3 - THC Hurley MF1
08:30
Uit
MF4 - FIT MF4
08:30 - KG2
Thuis
MF5 - Pinoke MF3
08:30
Uit
MF6 - Castricum MF3
09:30 - KG2
Thuis
Jongens A
JA1 - Kikkers JA1
13:45 - KG1
Thuis
Jongens B
JB1 - Oefenwedstrijd Pinoke JB2
14:30 - KG2
Thuis
Jongens C
JC1 - Rood-Wit JC2
12:00 - KG1
Thuis
JC2 - Pinoke JC5
16:15 - KG3
Thuis
Jongens D
JD1 - Amsterdam JD2
11:50
Uit
JD2 - Rood-Wit JD4
10:20
Uit
JD3 - Alliance JD4
10:15 - KG1
Thuis
JD4 - Uitgeest JD1
13:00 - KG4
Thuis
Jongens E
J6E1 - Rood-Wit J6E5
10:00
Uit
J6E2 - HBS J6E3
12:35
Uit
J6E3 - Pinoke J6E5
09:45 - KG2
Thuis
J8E1 - HBS J8E2
08:30 - KG3
Thuis
J8E2 - Alliance J8E1
11:10
Uit
Jongens F
JF1 - Bloemendaal JF2
09:15
Uit
JF2 - FIT JF1
08:30 - KG2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
27-10  Schoonmaakdag
27-10  Scheidsrechtersexamen: ONLINE
24-11  Pepernotencup HS/F/6E
27-11  Bitjehappen
25-12  Kerstvakantie
29-12  Oliebollentoernooi F + 6E
29-12  Get Your Goals AB toernooi