6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 12 27 8 3 1 36 17 0
2 HBS D2 12 24 7 3 2 36 17 0
3 Alliance D2 12 22 7 1 4 22 16 0
4 Pinoké D3 12 22 6 4 2 37 22 0
5 Leonidas D3 12 22 5 7 0 40 17 0
6 Ring Pass Delft D2 12 21 6 3 3 30 26 0
7 Alecto D3 12 16 5 1 6 30 31 0
8 Groen-Geel D2 12 15 4 3 5 28 25 0
9 Almere D2 12 14 3 5 4 23 25 0
10 HUDITO D3 12 8 2 2 8 22 39 0
11 AMVJ D2 12 7 1 4 7 13 33 0
12 Cartouche D2 12 0 0 0 12 6 55 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D3 HBS D2-O 3-1
Almere D2-O HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Cartouche D2-O 6-0
Pinoké D3 Alliance D2-O 2-0
Ring Pass Delft D2-O AMVJ D2-O 2-1
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2-O Leonidas D3 0-8
AMVJ D2-O Kampong D3 1-3
Alliance D2-O Ring Pass Delft D2-O 5-1
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
HBS D2-O Almere D2-O 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kampong D3 Alliance D2-O 3-1
AMVJ D2-O Cartouche D2-O 2-0
Groen-Geel D2 HBS D2-O 1-2
Ring Pass Delft D2-O Alecto/Augustinus D3 3-2
Almere D2-O Leonidas D3 0-4
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2-O 3-7
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
HBS D2-O Pinoké D3 2-2
Alliance D2-O AMVJ D2-O 1-0
Cartouche D2-O Almere D2-O 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
Groen-Geel D2 Almere D2-O 2-3
Alliance D2-O Cartouche D2-O 3-1
AMVJ D2-O Alecto/Augustinus D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2-O 2-2
HBS D2-O Kampong D3 2-2
Almere D2-O Pinoké D3 3-3
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2-O 1-2
Cartouche D2-O Groen-Geel D2 0-4
HUDITO D3 AMVJ D2-O 2-1
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft D2-O HBS D2-O 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Pinoké D3 Groen-Geel D2 4-2
Alecto/Augustinus D3 Cartouche D2-O 7-1
Alliance D2-O HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
AMVJ D2-O HBS D2-O 0-6
Ring Pass Delft D2-O Almere D2-O 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Almere D2-O Kampong D3 1-1
Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2-O 2-2
HUDITO D3 Alecto/Augustinus D3 3-6
Leonidas D3 AMVJ D2-O 9-1
HBS D2-O Alliance D2-O 2-1
Cartouche D2-O Pinoké D3 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus D3 HBS D2-O 1-3
Alliance D2-O Leonidas D3 1-1
Kampong D3 Groen-Geel D2 4-2
Ring Pass Delft D2-O Pinoké D3 1-6
AMVJ D2-O Almere D2-O 2-2
HUDITO D3 Cartouche D2-O 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leonidas D3 Alecto/Augustinus D3 3-2
Ring Pass Delft D2-O Cartouche D2-O 5-0
Pinoké D3 Kampong D3 2-5
Almere D2-O Alliance D2-O 1-2
HBS D2-O HUDITO D3 7-1
Groen-Geel D2 AMVJ D2-O 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
HUDITO D3 Leonidas D3 3-3
Alecto/Augustinus D3 Almere D2-O 3-2
Cartouche D2-O HBS D2-O 1-5
Alliance D2-O Groen-Geel D2 2-3
Kampong D3 Ring Pass Delft D2-O 3-1
AMVJ D2-O Pinoké D3 2-2
ZONDAG 1 MAART 2020
Alliance D2-O Pinoké D3 2-0
ZONDAG 8 MAART 2020
AMVJ D2-O Ring Pass Delft D2-O 0-3
HBS D2-O Leonidas D3 2-2
Cartouche D2-O Kampong D3 2-3
HUDITO D3 Almere D2-O 1-1
Alecto/Augustinus D3 Groen-Geel D2 2-1
 
23-9  Scheidsrechterscursus ouders 2020...
29-9  Workshop positief coachen
30-9  Scheidsrechterscursus ouders 2020...
7-10  Scheidsrechtersexamen
10-10  Herfstvakantie
19-10  Vergadering CL ABCD
19-10  Coachavond breedteteams ABCD + JJ